7 Aralık 2009 Pazartesi

Galatasaray'a Sektirmenin Dayanılmaz HazzıDikkatimi çekiyorda kendisi baş galatasaray düşmanı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.. Hemde sinsi adımlarla.. Daha geçen gün "galatasaray olmasa kewell'ı kim tanırdı ?" diyen, ertesi hafta galatasaray'ın fenerbahçe mağlubiyetine seyircilerin mizahi mesajını bahane edip kahkahalarla dakikalarca gülen sinan bey dün yeni bir bomba patlattı.. Bomba yine kewell bombası ama bu sefer önceki söylenen sözlerin marstaki sinan engin olduğunu anlamamızı sağlarcasına.. Dediklerini hemen özetleyim.. sıcağı sıcağına itüsözlüğe de yazdım olayı.. Buyrun sinan engin'den bombalara:

"Şu galatasaray baros ile keita'da gelsin bundan farklı bir oyun oynamaz.. en fazla 1-2 ekstra pozisyon üretir.. hatta şu galatasaray'dan kewell'ı çıkart belediyespor'dan farksız top oynar"

Olayı ziya şengül düzeltmeye çalışıyor ama sinan hala inkar edip söylediklerini kabul ettiricesine bu lafları programda defalarca tekrar ediyor.. Acaba sinan engin nasıl bir galatasaray görüyor ? Ya da galatasaray düşmanlığı nasıl gözünü bürümüş bunu anlayabilmek mesele. Özetle sinan engin'e göre forvetsiz bir belediyespor ile galatasaray kewell haricinde aynı ayarda takımlarmış.. Zaten maçtan sonra kendisinden adam akıllı iki çift laf etmesini de beklemiyordum ama şu söyledikleri de inanılır gibi değil ! Tam bomba !

1 yorum:

Ozan dedi ki...

işte abi türk furbolu bu adamlar yüzünden bu halde susmayı bilseler türk futbolu kazanıcak şu adamları bir mekiğe koyup uzaya fırlatsak kötümü yapmış oluruz

Related Posts with Thumbnails

Kimsin Sen ?

 
Super Mario Jardel - Template By Blogger Clicks