18 Ağustos 2009 Salı

Gürcan Bilgiç Saçmalatmaca !


"Ersun hocam iyi güzel Galatasaray'ın futbolunu anlatıyorsun da madem bu takımın ofans zenginliği var neden bunca maçtır gollerin yüzde 70'inden fazlası duran toptan geldi de normal ataklardan gelmedi ? "

17 Ağustos 2009 fox futbol programı

5 yorum:

koala dedi ki...

senelerdir, alexli fenerbahçe'nin duran toplardan ne denli zengin futbol örnekleri sergilediğini yazanlar, galatasaray'ın yakan topları karşısında tırsım tırsım tırstıklarını görmek çok eğlenceli.

Chao Grey dedi ki...

Vah zavallı insancık. Bu adama ne söylesen kâr etmez. Gözleri görmüyor ki artık.

halk dedi ki...

yüzde 70'i.he tamam.istatistikçi seni.lan oğlum kıskanıyorum de ya da sevmiyorum de delikanlı adam diyecem ama onu da demiyon be gürcan, ne edecez biz senle a be çocuğum.

Adsız dedi ki...

yusuf yusuf gürcan. bırakın bunun gibi futbol fakiri yorumcuları rengi ne olursa olsun. ben bu ve bunun gibi adamların futbolu bilmediklerini düşünüyorum maçı yorumlayan insan izlemeyen birine maçı anlattığı zaman o insan maçı aklında hayal edebilir bu dallamalar bu eksikliklerini bildikleri için ve ilkokullu bir çocuğun yazacağı türden yorumlarla para kazanamayacaklarını bildikleri için hep bu tarz polemiklerin peşindeler bu polemikleri yapmazlarsa işsiz kalırlar çünkü

ugur bektas dedi ki...

hiç konuşmasan ne kaybederdik acaba ??

Related Posts with Thumbnails

Kimsin Sen ?

 
Super Mario Jardel - Template By Blogger Clicks