20 Temmuz 2009 Pazartesi

Yine Saçmaladı !!

"Galatasaray geçen sezon Mehmet Yıldız´la görüşerek bu futbolcumuzu bitirdi. Şimdi aynısını Aziz Yıldırım onlara yaptı ve Arda´ya 15 milyon Euro teklif etti. Adnan Polat kendi silahıyla vuruldu. Bakalım 1 milyona oynayan Arda’nın kafası karışır mı, karışmaz mı. Bir futbolcuya teklif yapılıp, vazgeçilirse bunda artniyet ararım."

Bir insan konuştukça bu kadar mı batar, bu kadar mı rengini belli eder anlamak mümkün değil.. Türk futbolu son zamanlarda Bülent Uygun gibi fanatik, sürekli olarak başka bir kulübe yaranmaya çalışan bir teknik direktör görmemiştir. Bu fanatiklik kendi teknik direktörlüğünü yaptığı takıma da değildir..Evet resmen fenerbahçe fanatikliğidir bu.. Bütün bunları eski kulübüne sevimli görünmek amacıyla yapıyor olsa gerek. zaten bu günkü ve son bir kaç aydır yaptığı açıklamalar başka bir şekilde yorumlanamaz.. Nasıl bir düşünce sistematiği içersinde anlaşılmıyor.. susmanın, sadece işini yapmanın bir işe yaramayacağını düşünüyor olacak ki diğer meslektaşlarından farklı olarak sürekli konuşuyor, daha doğrusu saçmalıyor.

Son bombasına gelecek olursak..Ne o bülent bey ? Milli bir futbolcu, hatta abartısız takımın en iyi futbolcusu, en çok şey beklenen futbolcusu dünya kupasına gitme yolunda işimizin sakat olduğu şu dönemde kötü oynayınca, sürününce, yuhalanınca hatta türkiye dünya kupasına gidemeyince mutlu mu olacaksın ? İçinin yağları mı eriyecek ? Eski bir futbolcunun meslektaşı olan biriyle ilgili böyle bir düşüncesi olması utanç vericidir..Yaptığı açıklamanın nereye gittiğini bile düşünemiyor.. Gözü o derece hırslanmış.. Şahsen Arda'nın yerinde olsam bu dakikadan sonra benim kötülüğümü isteyen bir adamın yüzüne bakmam, bulunduğu ortamda bile bulunmam.. Bu günden sonra da spor programlarına katılıp Arda ile ilgili yorumlar yapmasın lütfen bu şahıs.. Galatasaray Mehmet Yıldız'ı bitirdi demiş, istediler almadılar demiş.. Her istenen futbolcu kendisini isteyen kulüpçe transfer edilmedikçe sefillere mi oynayacak.. Acaba bir teknik direktörün görevi oyuncusunu maçlara motive etmek midir yoksa oynayamayınca kabahati başka yerlerde arayıp kendini sütten çıkmış ak kaşığa mı çevirmektir?

Bir değil iki değil üç değil.. Daha önce de 6-7 yemeyiz gibi gudik açıklamaları olmuştu. Ne idüğü belirsizce.. Tamamen futbol oynadığı renklere sempatik görünmek için bu popülistlikleri yapıyor.. Anlamıyorum.. Şifo Mehmet, Ziya Doğan, Samet Aybaba hatta Aykut Kocaman.. bu hocalarda anadolu kulüplerinde çalıştı ama hiçbir zaman ağızlarından bu tarz açıklamalar gelmedi.. İşte o Aykut bu derece efendi kişiliği ile sevdiği kulübünde şu an sportif direktörlük görevine getirildi.. Bakalım bülent bey bu stratejileri ile ne zaman muradına erecek ?

2 yorum:

Santiago dedi ki...

Görücez bu sezon ak götü kara götü gerizekalı bilo.

3Pas1Gol dedi ki...

Rengi belli boş konuşuyor.

Related Posts with Thumbnails

Kimsin Sen ?

 
Super Mario Jardel - Template By Blogger Clicks